Flashscore mobile

Flashscore mobile DEFAULT

ENGLAND: Championship

19:45Fulham - Cardiff -:-
19:45Huddersfield - Birmingham -:-
19:45Hull - Peterborough -:-
19:45Middlesbrough - Barnsley -:-
19:45Preston - Coventry -:-
19:45Swansea - West Brom -:-
20:00Reading - Blackpool -:-

ENGLAND: FA Cup - Qualification

19:45Havant & W - Torquay -:-

EUROPE: Champions League - Group Stage

17:45Barcelona - Dyn. Kyiv 1:0
90+'Salzburg - Wolfsburg 3:1
20:00Benfica - Bayern -:-
20:00Chelsea - Malmo FF -:-
20:00Lille - Sevilla -:-
20:00Man Utd - Atalanta -:-
20:00Young Boys - Villarreal -:-
20:00Zenit - Juventus -:-

EUROPE: Europa League - Group Stage

15:30Sp. Moscow - Leicester 3:4

AFRICA: African Championship Women - Qualification

14:00Central Africa W - Cameroon W 0:1
14:00Eritrea W - Burundi W -:-
14:00Mozambique W - South Africa W 0:7
14:00Tanzania W - Namibia W 1:2
14:00Uganda W - Ethiopia W 2:0
14:00Zimbabwe W - Eswatini W 3:1
15:00Egypt W - Tunisia W 2:6
15:00Malawi W - Zambia W 1:1
15:30Congo W - Gabon W -:-
16:00Kenya W - South Sudan W 8:0
16:00Liberia W - Senegal W -:-
16:00Nigeria W - Ghana W 2:0
16:30Guinea Bissau W - Mauritania W -:-
16:30Niger W - Ivory Coast W 0:9
17:00Angola W - Botswana W -:-
17:00Burkina Faso W - Benin W -:-
17:00Djibouti W - Rwanda W -:-
17:00Sierra Leone W - Gambia W -:-
17:30Mali W - Guinea W -:-
18:00Algeria W - Sudan W -:-
18:00Equatorial Guinea W - D.R. Congo W -:-

ANGOLA: Girabola

16:00Primeiro de Agosto - Petro 2:2

ARGENTINA: Liga Profesional

23:00Patronato - Defensa y Justicia 3:3
01:15Central Cordoba - Velez Sarsfield 1:2
51'Arsenal Sarandi - Gimnasia L.P. 0:0
20:45San Lorenzo - Lanus -:-
23:00Banfield - Huracan -:-
23:00Estudiantes - Atl. Tucuman -:-

ARGENTINA: Primera Nacional

01:10Villa Dalmine - Ferro 1:1

ARGENTINA: Torneo Federal

00:30Sol de Mayo - Deportivo Madryn -:-

ASIA: AFC Champions League - Play Offs

11:00Ulsan Hyundai (Kor)- Pohang (Kor) 1:2pen

ASIA: AFC Cup - Play Offs

14:00Nasaf Qarshi (Uzb) - Lee Man Warriors (Hkg) 3:2aet
17:00Al-Muharraq (Bhr) - Al Kuwait (Kuw) 2:0

AUSTRALIA: NPL Queensland

10:00Olympic FC - Magpies Crusaders 1:0

AZERBAIJAN: First Division

11:00Moik Baku - Zaqatala 2:0
11:05Zira 2 - Sabah Baku 2 2:3
11:30Turan- Lokbatan 2:4

BELARUS: Pershaya Liga

16:00Arsenal Dzyarzhynsk - Krumkachy 0:2

BELGIUM: 1st National Women

19:30RSC Anderlecht II W - Moldavo W -:-

BOLIVIA: Division Profesional

01:00Bolivar - San Jose 4:1
20:00Always Ready - J. Wilstermann -:-
00:30Palmaflor - Independiente Petroleros -:-

BOSNIA & HERZEGOVINA: Premier League

15:30Borac Banja Luka - Tuzla City 1:1

BRAZIL: Serie A

23:00Ceara - Palmeiras -:-

BRAZIL: Serie B

23:00Londrina- Goias 0:0
01:30Coritiba - Sampaio Correa 3:0
00:30Botafogo RJ - Brusque -:-

BRAZIL: Copa Verde

00:30Remo - Galvez 9:0
20:00Manaus - Porto Velho -:-
21:00Sao Raimundo RR - Castanhal -:-
22:00Rio Branco - Nova Mutum -:-
00:00Paysandu - Penarol -:-

BRAZIL: Copa do Nordeste - Qualification

23:00Confianca - Souza PB 1:2pen
01:30Ferroviario - Juazeirense 4:0
01:30Santa Cruz - Floresta EC 3:4pen
01:30Vitoria - Itabaiana 3:0
23:30ABC - Jacuipense -:-
23:30Botafogo PB - Imperatriz -:-

BRAZIL: Brasileiro U20 - Play Offs

21:00Vasco U20 - Flamengo U20 -:-

BULGARIA: Third League - South-East

14:00Atletik Kuklen - Asenovets 3:2
14:00Borislav Parvomay - Lok. Plovdiv II 2:0

CANADA: Canadian Premier League

00:00Atl. Ottawa - Valour -:-

CHILE: Primera Division

01:00O'Higgins - Melipilla 1:2
76'La Serena - Colo Colo 1:4
22:30U. Catolica - S. Wanderers -:-

CHILE: Primera B

23:00U. De Concepcion - Barnechea 0:0
00:00Deportes Iquique - San Felipe 1:0
23:00Arturo Fernandez Vial - Cobreloa -:-
23:30San Luis - S. Morning -:-

COLOMBIA: Primera B - Clausura

00:00Chico - Real Santander 3:1
01:40Bogota- Real Cartagena 0:0

COLOMBIA: Copa Colombia

23:30Pereira - Tolima -:-

CONGO DR: Ligue 1

14:30PostponedSanga Balende - Blessing -:-

COSTA RICA: Liga de Ascenso - Apertura

21:00Carmelita - Municipal Garabito -:-

CROATIA: 1. HNL

16:00Rijeka - Lok. Zagreb 1:2

CROATIA: 3. HNL Center

14:00Lucko - Tresnjevka 1:0
14:00Segesta - Gaj Mace 1:1

CROATIA: 3. HNL South

14:00Neretvanac - HV Posedarje -:-

CZECH REPUBLIC: U19 League

11:15Slovacko U19 - Pardubice U19 0:1

EL SALVADOR: Primera Division - Apertura

22:00Jocoro - FAS -:-

ENGLAND: Southern League South Division

19:45PostponedGosport - Hayes & Yeading -:-

ENGLAND: Professional Development League

13:00Crewe U23 - Barnsley U23 2:1

ESTONIA: Meistriliiga

16:00CancelledLevadia - Legion -:-
16:00Parnu JK Vaprus - Tammeka 1:2
18:00CancelledNarva - Kalju -:-

ESTONIA: Esiliiga

17:00Flora U21 - Elva 0:1
17:00Paide Linnameeskond U21 - Tartu Welco 4:0

ETHIOPIA: Premier League

13:00Fasil Ketema - Hadiya Hossana3:1
16:00Sebeta City- St. George 0:0

EUROPE: Euro U17 - Qualification - First stage

13:00Germany U17 - San Marino U17 11:0
17:00Romania U17- Russia U17 0:2

EUROPE: UEFA Youth League - Group Stage

12:00Chelsea U19 - Malmö U19 4:2
12:00Zenit U19 - Juventus U19 0:2
13:00Barcelona U19 - Din. Kiev U19 0:0
13:00Lille U19- Sevilla U19 0:3
13:00Man Utd U19 - Atalanta U19 4:2
13:00Salzburg U19 - Wolfsburg U193:0
15:00Benfica U19 - Bayern U19 4:0
15:00Young Boys U19 - Villarreal U19 1:3

EUROPE: UEFA Youth League - Winners Play Offs

12:00FC Minsk U19 - Daugavpils U19 2:0
12:00K. Almaty U19 - APOEL U19 1:0
12:00Trabzonspor U19 - Zvijezda 09 U192:0
13:00Sparta Prague U19 - MTK Budapest U19 3:3
15:00M. Haifa U19 - Zalgiris U19 2:0
15:30Zilina U19 - PAOK U19 2:0
16:00Crvena zvezda U19 - St. Patricks U19 2:0
16:00Hajduk Split U19 - Shkendija U19 3:1
17:00Angers U19 - Csikszereda M. Ciuc U19 3:0
81'Empoli U19 - Domzale U191:1
82'Hammarby U19 - Rangers U19 0:1
39'La Coruna U19 - Pogon Szczecin U19 2:0

EUROPE: Euro U19 Women - Qualification - Round 1 - League A

11:00Norway U19 W - Azerbaijan U19 W 7:0
13:00Hungary U19 W - Finland U19 W 0:2
14:00Poland U19 W- Italy U19 W 0:4
14:00Switzerland U19 W - Northern Ireland U19 W 3:1
15:00Austria U19 W - Scotland U19 W 1:0
17:00Denmark U19 W - Turkey U19 W6:0
78'Netherlands U19 W - Ukraine U19 W 3:1
39'Ireland U19 W - England U19 W 0:0

EUROPE: Euro U19 Women - Qualification - Round 1 - League B

10:00Israel U19 W - Malta U19 W 1:0
11:00Belarus U19 W - Cyprus U19 W 6:0
12:30Greece U19 W - Kazakhstan U19 W 7:0
12:30Lithuania U19 W - Bulgaria U19 W 1:5
15:00Georgia U19 W - Romania U19 W 1:2
17:00North Macedonia U19 W - Faroe Islands U19 W 3:0

FAROE ISLANDS: Premier League

39'HB Torshavn - Klaksvik 2:0

GEORGIA: Crystalbet Erovnuli Liga

11:30Samgurali- Telavi0:1
11:30Samtredia - Shukura 1:1
13:30Torpedo Kutaisi - Saburtalo Tbilisi 1:1
15:30Dinamo Batumi - Din. Tbilisi 1:1
17:30Loco. Tbilisi - Dila Gori 0:4

GERMANY: Regionalliga North

81'Luneburger Hansa - Oldenburg 0:1

GERMANY: Regionalliga Nordost

80'Chemnitzer - Cottbus 0:1
75'Halberstadt - Altglienicke 0:1

GERMANY: Oberliga Baden-Württemberg

15:30TSV Ilshofen - Lorrach-Brombach 4:0
18:00Goppinger SV - Linx -:-
18:00Reutlingen - Dorfmerkingen -:-

HUNGARY: Merkantil Bank Liga

17:00Csakvari - Szolnoki 2:2

HUNGARY: NB III - East

12:00Bekescsaba II - Debreceni EAC 2:1
12:00Debrecen II - Putnok VSE 0:1
12:00Hajduszoboszloi SE - Kisvarda II 1:1
12:00Kazincbarcika - Elore 2:0
12:00Senyo Carnifex - DVTK II 1:4
12:00Tallya - Torokszentmiklos 2:2
12:00Tiszafuredi - Jaszberenyi 1:2
12:00Tiszaujvaros - Eger SE 2:5
12:00Ujpest II - Hidasnemeti VSC 2:0

HUNGARY: NB III - Centre

12:00Balassagyarmat - FC Dabas 2:1
12:00Dabas-Gyon - Kozarmisleny 0:1
12:00ESMTK Budapest - Ferencvaros II 0:1
12:00Gerjeni - Honved II 0:1
12:00Ivancsa - Hodmezovasarhely FC 3:1
12:00Makoi - Dunaujvaros PASE 0:1
12:00Monori - Rakosmenti KSK 2:0
12:00Paks II - Mohacsi 1:0
12:00Vac - Cegledi 1:3

HUNGARY: NB III - West

12:00Erdi - Andrashida 5:4
12:00Gardony Varosi - Győr II 0:1
12:00Komaromi VSE - Gyirmot II 2:5
12:00MOL Fehervar II - Kaposvar 1:0
12:00Mosonmagyarovari TE - Kelen 5:0
12:00Nagykanizsa - BVSC-Zuglo 1:6
12:00Puskas Academy II - Papai Perutz 1:1
12:00Veszprem- Balatonfuredi 3:1
12:00Zalaegerszegi II - SC Sopron 1:1
17:00Bicskei - Tatabanya 0:0

INDONESIA: Liga 1

14:30Barito Putera - PSIS Semarang 0:1

INDONESIA: Liga 2 - First round

09:15PSPS Riau - PSMS Medan 1:0
09:15Sulut Utd - PSBS Biak Numfor 1:1
12:15Padang - Muba United 1:0
14:30Persewar Waropen - Balikpapan 1:2

IRAN: Persian Gulf Pro League

13:30Gol Gohar - Tractor-Sazi 4:1
15:30Esteghlal F.C. - Havadar SC 1:0
15:30Sanat-Naft - Zob Ahan 0:1

IRAQ: Super League

13:00Al-Qassim - Naft Missan 0:0
13:00Al Sinaah - Newroz 1:0
13:00Al Talaba - Al Kahraba 2:2
15:15Al Najaf - Naft Al-Basra 0:4
17:30Al Quwa Al Jawiya - Al Karkh 1:0

ITALY: Serie C - Group A

13:30AlbinoLeffe - Juventus U232:2
17:00Fiorenzuola - Pergolettese3:1
17:00Legnago Salus- Pro Patria 2:3
17:00Pro Sesto - Padova2:2
17:00Seregno- Virtus Verona 1:3
17:00Sudtirol - Piacenza2:0
17:00Trento - FeralpiSalo 1:2
17:00Triestina - Mantova 2:1

ITALY: Serie C - Group C

16:30ACR Messina - Vibonese 0:0
73'Picerno - Monterosi FC 1:0
39'Turris - Campobasso 1:1
9'Bari - Foggia 0:0
20:00Catania - Avellino -:-
20:00Latina - Catanzaro -:-
20:00Monopoli - Juve Stabia -:-
20:00Paganese - Potenza -:-
20:00Palermo - Virtus Francavilla -:-
20:00Taranto - Fidelis Andria -:-

ITALY: Serie D - Group A

14:00Borgosesia - Bra 1:2
14:00Chieri - Sestri Levante 1:0
14:00Fossano - Caronnese 1:3
14:00Gozzano - Sanremese 0:1
14:00Imperia - Citta di Varese 2:1
14:00Lavagnese - Vado 1:1
14:00PDHA - HSL Derthona 0:1
14:00Saluzzo - Casale 0:3
15:00Asti - Ligorna 1:1
17:00Novara - Ticino 3:1

ITALY: Serie D - Group B

14:00Breno- Brusaporto 1:3
14:00Castellanzese - Desenzano Calvina 1:2
14:00Ciserano-Bergamo - Vis Nova Giussano 2:1
14:00Crema - Olginatese 0:1
14:00Franciacorta - Sona 2:2
14:00Legnano- USD Casatese 1:1
14:00Leon - Folgore Caratese 2:5
14:00Real Calepina - Caravaggio 0:2
14:00SG City Nova - Ponte San Pietro 2:2
17:30Villa Valle - Arconatese 4:2

ITALY: Serie D - Group D

14:00Aglianese Calcio - Correggese 2:1
14:00Alcione Milano - Mezzolara 2:0
14:00Ath. Carpi - San Donnino 2:1
14:00Fanfulla - Ravenna 0:2
14:00Ghivizzano Borgo - SCD Progresso1:1
14:00G.S. Bagnolese - Prato 1:2
14:00Lentigione - Tritium 1:1
14:00Rimini - Real Forte Querceta 1:0
14:00Sasso Marconi - Forli 3:1
14:00Seravezza Pozzi - Sammaurese 2:2

ITALY: Serie D - Group H

14:00Audace Cerignola - Bisceglie4:0
14:00Bitonto - Citta di Fasano 3:0
14:00Brindisi- San Giorgio 0:0
14:00Casertana - Gravina 5:1
14:00Francavilla - Molfetta Calcio 0:1
14:00Lavello - Casarano 4:1
14:00Mariglianese - SS Nola 1925 5:2
14:00Nocerina - A.C.D. Nardo 2:0
14:00Rotonda - Sorrento3:0
14:00Virtus Matino - Altamura 0:2

ITALY: Serie D - Group I

14:00Cavese - Biancavilla 3:0
14:00Cittanovese - Troina 1:2
14:00Paterno - Licata1:0
14:00Portici 1906 - FC Messina 0:1
14:00Real Aversa - San Luca 0:0
14:00Rende - Sancataldese 5:1
14:00S. Agata - Castrovillari 2:2
14:00Trapani - Santa Maria Cilento4:1
17:00Lamezia Terme - Gelbison Cilento1:2
39'AS Acireale - Giarre 0:0

JAPAN: J3 League

11:00Vanraure Hachinohe - Nagano Parceiro 0:0

JORDAN: Premier League

16:00Al Salt - Al-Faisaly Amman 1:1
51'Al Buqaa - Al Hussein 1:0

KENYA: Premier League

11:00Police FC - Nzoia Sugar 3:1
11:05Vihiga - Kariobangi Sharks 0:3
13:00Bandari - Posta Rangers 0:2
13:00PostponedKakamega Homeboyz - Tusker -:-
13:00Leopards - Gor Mahia 0:1
13:00Sofapaka - Mathare Utd. 1:2
13:00Talanta FC - KCB 1:1
13:00Ulinzi Stars - Bidco United 1:1

KOSOVO: Superliga

12:00Dukagjini- FC Ballkani 0:0
12:00Gjilani - Drenica 2:1

KYRGYZSTAN: Premier Liga

10:00Neftchi Kochkor-Ata - Alay Osh 0:1

LATVIA: Optibet Virsliga

16:30Metta/LU - RFS 2:5

LATVIA: 1. Liga

12:00Dinamo Riga - Albatroz 1:4

LITHUANIA: A Lyga

16:00Kauno Zalgiris - Dziugas Telsiai 0:1

LITHUANIA: I Lyga

14:00FK Panevezys 2 - Babrungas 1:2
17:00Siauliai FA - FK Minija 2:1

MEXICO: Liga MX - Apertura

23:00Queretaro - Monterrey 1:0
01:00Puebla - Mazatlan FC 2:0
01:05Club America - Santos Laguna2:1
03:05Atlas - Cruz Azul 0:0

MEXICO: Liga de Expansion MX - Apertura

23:00Raya 2 - Leones Negros 0:1
01:05Venados - Zacatecas Mineros 3:1
03:05Pumas Tabasco- Cancun 0:0
23:00Celaya - Alebrijes Oaxaca -:-

MEXICO: Liga MX U20 - Apertura

15:00Leon U20 - U.N.A.M. U20 0:2
15:00Tigres U20 - Pachuca U20 2:1
15:00Toluca U20 - Necaxa U20 0:1
23:45Tijuana U20 - Guadalajara U20 -:-

MOROCCO: Botola Pro

66'Berkane - Khouribga 3:2
20:30Mouloudia Oujda - Raja Casablanca -:-

MOZAMBIQUE: Mocambola

14:00Costa do Sol - UD Songo 2:1

NICARAGUA: Liga Primera - Apertura

00:00Ferretti - Jalapa -:-

NICARAGUA: Liga Primera U20 - Apertura

39'Managua FC U20 - Export Sebaco U20 2:1
21:30Ferretti U20 - Jalapa U20 -:-

NORTH & CENTRAL AMERICA: CONCACAF League

23:00Santos DG (Cos) - Forge (Can) -:-

NORTH MACEDONIA: Macedonian Cup

13:00Akademija Pandev - Makedonija GP 1:2pen
13:00Belasica - Sileks 2:4
13:00Bregalnica- Ohrid 4:0
13:00Pelister - Rabotnicki 1:0pen
13:00Shkendija - Renova 5:0
13:00Shkupi - Tikves 1:0
13:00Struga- Borec 2:1pen
13:00Vardar - FK Skopje 1:0pen

NORWAY: OBOS-ligaen

14:00KFUM Oslo - Bryne 0:1
17:00Fredrikstad - Strømmen 3:1
17:00Raufoss - Stjordals Blink 5:2
17:00Sandnes - Åsane 3:2
17:00Sogndal - Ham-Kam 1:1
17:00Start - Grorud 3:0
17:00Ull/Kisa - Jerv 0:0
39'Ranheim - Aalesund 1:0

NORWAY: Division 2 - Group 1

82'Kongsvinger - Asker 3:1

NORWAY: Division 2 - Group 2

14:00Nardo - Oygarden 2:3

NORWAY: Junior U19

12:30Tromso U19 - Stromsgodset U19 2:1
14:00Kristiansund U19 - Vålerenga U19 3:2

PAKISTAN: Premier League

11:00Muslim - Lyallpur 4:3
14:15PostponedSNGPL - PCAA -:-

PARAGUAY: Division Intermedia

20:00Fernando de la Mora - Diaz -:-

PARAGUAY: Copa Paraguay

21:30Libertad - Guarani de Trinidad -:-
00:00Ameliano - Guairena FC -:-

POLAND: Division 1

17:00Polkowice - Puszcza 0:1
9'Odra Opole - Skra 0:0

POLAND: Division 2

14:00Grodzisk M. - Lech 2 0:0

PORTUGAL: Liga Revelacao U23

11:00Guimaraes U23 - Vizela U23 1:1

ROMANIA: Liga 3 - Seria 2

13:00Otelul - CS Faurei 8:0

RUSSIA: FNL 2 - Group 4

13:00FK Novosibirsk - Omsk 2:0

SAN MARINO: Campionato Sammarinese

20:15Cailungo - Folgore -:-
20:15Fiorentino - Cosmos -:-
20:15La Fiorita - Tre Penne -:-
20:15Murata - Libertas -:-
20:15Tre Fiori - Pennarossa -:-

SAUDI ARABIA: Division 1

16:35Al Wehda - Al-Kawkab 1:2
90+'Al Qadisiya - Al Khaleej 1:2

SERBIA: Prva Liga

16:00Macva - Zlatibor Cajetina 1:0

SIERRA LEONE: Premier League

19:00SLIFA - Kamboi Eagles -:-

SLOVAKIA: 2. liga

13:30Petrzalka - Samorin 7:0

SLOVAKIA: Slovak Cup

14:00Lehota p. V. - Pohronie 0:1

SOUTH AFRICA: Premier League

14:30Golden Arrows - Mamelodi 0:1
16:30Maritzburg Utd- Orlando 0:0

SOUTH AFRICA: GladAfrica Championship

14:30Hungry Lions - Richards Bay 0:2

SPAIN: LaLiga2

82'Fuenlabrada - Amorebieta 0:0
80'Valladolid - UD Ibiza 1:0
20:00Alcorcon - Leganes -:-
20:00Lugo - Las Palmas -:-

SPAIN: Tercera RFEF - Group 4

18:30Urduliz - Leioa -:-

SPAIN: Tercera RFEF - Group 9

19:00Motril - Torremolinos -:-

SPAIN: Tercera RFEF - Group 13

16:30Mazarron CF - Lorca Deportiva 0:1

SWEDEN: Division 2 - Norrland

18:00Notvikens IK - Umeå -:-

SWEDEN: Division 2 - Södra Götaland

18:00Balkan - IFK Karlshamn -:-
18:00Eslovs - Rosengard -:-

SWEDEN: Svenska Cupen - Qualification

16:00Hudiksvalls - Hammarby 1:3

THAILAND: Thai League 1

12:00Ratchaburi - Bangkok Utd 1:2

UKRAINE: Persha Liga

13:15Olimpik Donetsk - VPK-Agro 1:0
15:30Obolon - Kramatorsk 0:1

URUGUAY: Primera Division - Clausura

14:15Rentistas - Villa Espanola3:1
24'Fenix - Liverpool M. 0:0
21:30Plaza Colonia - River Plate -:-
00:30Penarol - Montevideo City -:-

URUGUAY: Segunda Division

23:45Villa Teresa - Cerro CA 1:2
02:15Racing Montevideo - Defensor Sp. 0:1

USA: MLS

00:30Atlanta Utd - New York City -:-
00:30Cincinnati - Chicago Fire -:-
00:30DC United - New England Revolution -:-
00:30Inter Miami - Toronto FC -:-
00:30Orlando City - Club de Foot Montreal -:-

USA: USL Championship

00:00Charleston - LA Galaxy 2 -:-
00:00New York Red Bulls 2 - Loudoun -:-
00:30Tampa Bay - Miami FC -:-

UZBEKISTAN: Uzbekistan Cup

11:30Olympic - Pakhtakor 0:1

VENEZUELA: Segunda Division - Play Offs

20:30Fundacion AIFI - Frontera -:-

WORLD: Club Friendly

50'Achilles 29 (Ned) - De Treffers (Ned) 0:0

WORLD: Friendly International Women

00:30Puerto Rico W - Guyana W -:-

ZAMBIA: Super League

14:00Zesco Utd - Kansanshi 4:0

FlashScore.co.uk mobile livescore (m.flashscore.co.uk), football scores service. This mobile version has different parameters than www version for technical reasons.

Sours: https://m.flashscore.co.uk/

Flashscore : Mobile livescore - FlashScore.mobi football scores

Flash Score Mobi Cutestat. Follow current football live scores on your mobile phone! Check current football livescore on the way with optimized mobile...

Looking for Flash Score Mobi Cutestat popular content, reviews and catchy facts? Here we go: we found that flashscore.mobi.cutestat.com has neither Alexa ranking nor estimated traffic numbers. However, we managed to discover that the most significant portion of the traffic comes from India (24,0%). Please be aware that this website has a mixed or unsatisfactory safety status due to trustworthiness and privacy issues.

Domain information

Owner:DATA REDACTED
Registrar:CloudFlare, Inc.
Created:December 27, 2009 (11 years old)
Expires:December 27, 2029 (8 years left)
Last checked:

Popular on flashscore.mobi.cutestat.com

Websites with a comparable popularity level

  • Ratings

    Website Authority
  • Alexa RankN/A

Estimated Traffic Stats

Sours: http://web.horde.to/flashscore.mobi.cutestat.com
  1. Fuwei films
  2. Naruto vs momoshiki
  3. Diy fishing game for adults

EUROPE: Champions League - Group Stage

18:45Barcelona - Dyn. Kyiv 1:0
90+'Salzburg - Wolfsburg 3:1
21:00Benfica - Bayern Munich -:-
21:00Chelsea - Malmo FF -:-
21:00Lille - Sevilla -:-
21:00Manchester Utd - Atalanta -:-
21:00Young Boys - Villarreal -:-
21:00Zenit - Juventus -:-

EUROPE: Europa League - Group Stage

16:30Spartak Moscow - Leicester 3:4

AFRICA: African Championship Women - Qualification

15:00Central Africa W - Cameroon W 0:1
15:00Eritrea W - Burundi W -:-
15:00Mozambique W - South Africa W 0:7
15:00Tanzania W - Namibia W 1:2
15:00Uganda W - Ethiopia W 2:0
15:00Zimbabwe W - Eswatini W 3:1
16:00Egypt W - Tunisia W 2:6
16:00Malawi W - Zambia W 1:1
16:30Congo W - Gabon W -:-
17:00Kenya W - South Sudan W 8:0
17:00Liberia W - Senegal W -:-
17:00Nigeria W - Ghana W 2:0
17:30Guinea Bissau W - Mauritania W -:-
17:30Niger W - Ivory Coast W 0:9
18:00Angola W - Botswana W -:-
18:00Burkina Faso W - Benin W -:-
18:00Djibouti W - Rwanda W -:-
18:00Sierra Leone W - Gambia W -:-
18:30Mali W - Guinea W -:-
19:00Algeria W - Sudan W -:-
19:00Equatorial Guinea W - D.R. Congo W -:-

ANGOLA: Girabola

17:00Primeiro de Agosto - Petro Atletico 2:2

ARGENTINA: Liga Profesional

00:00Patronato - Defensa y Justicia 3:3
02:15Central Cordoba - Velez Sarsfield 1:2
50'Arsenal Sarandi - Gimnasia L.P. 0:0
21:45San Lorenzo - Lanus -:-
00:00Banfield - Huracan -:-
00:00Estudiantes L.P. - Atl. Tucuman -:-

ARGENTINA: Primera Nacional

02:10Villa Dalmine - Ferro 1:1

ASIA: AFC Champions League - Play Offs

12:00Ulsan Hyundai (Kor)- Pohang (Kor) 1:2pen

ASIA: AFC Cup - Play Offs

15:00Nasaf Qarshi (Uzb) - Lee Man Warriors (Hkg) 3:2aet
18:00Al-Muharraq (Bhr) - Al Kuwait (Kuw) 2:0

AUSTRALIA: NPL Queensland

11:00Olympic FC - Magpies Crusaders 1:0

AZERBAIJAN: First Division

12:00MOIK Baku - Zaqatala 2:0
12:05Zira 2 - Sabah Baku 2 2:3
12:30Turan- Lokbatan 2:4

BELARUS: Pershaya Liga

17:00Arsenal Dzyarzhynsk - Krumkachy 0:2

BELGIUM: 1st National Women

20:30RSC Anderlecht II W - Moldavo W -:-

BOLIVIA: Division Profesional

23:15Royal Pari - The Strongest 0:1
02:00Bolivar - San Jose 4:1
21:00Always Ready - Wilstermann -:-

BOSNIA AND HERZEGOVINA: Premier League

16:30Borac Banja Luka - Tuzla City 1:1

BRAZIL: Serie A

00:00Ceara - Palmeiras -:-

BRAZIL: Serie B

00:00Londrina- Goias 0:0
02:30Coritiba - Sampaio Correa 3:0

BRAZIL: Copa Verde

01:30Remo - Galvez 9:0
21:00Manaus - Porto Velho -:-
22:00Sao Raimundo RR - Castanhal -:-
23:00Rio Branco - Nova Mutum -:-

BRAZIL: Copa do Nordeste - Qualification

00:00Confianca - Souza PB 1:2pen
02:30Ferroviario - Juazeirense 4:0
02:30Santa Cruz - Floresta EC 3:4pen
02:30Vitoria - Itabaiana 3:0
00:30ABC - Jacuipense -:-
00:30Botafogo PB - Imperatriz -:-

BRAZIL: Brasileiro U20 - Play Offs

22:00Vasco U20 - Flamengo RJ U20 -:-

BULGARIA: Third League - South-East

15:00Atletik Kuklen - Asenovets 3:2
15:00Borislav Parvomay - Lok. Plovdiv II 2:0

CHILE: Primera Division

23:30A. Italiano - Nublense 0:3
02:00O'Higgins - Melipilla 1:2
76'La Serena - Colo Colo 1:4
23:30U. Catolica - S. Wanderers -:-

CHILE: Primera B

00:00U. De Concepcion - Barnechea 0:0
01:00Deportes Iquique - San Felipe 1:0
00:00Arturo Fernandez Vial - Cobreloa -:-
00:30San Luis - S. Morning -:-

COLOMBIA: Primera B - Clausura

01:00Chico - Real Santander 3:1
02:40Bogota- Cartagena 0:0

COLOMBIA: Copa Colombia

00:30Pereira - Deportes Tolima -:-

COSTA RICA: Liga de Ascenso - Apertura

22:00Carmelita - Municipal Garabito -:-

CROATIA: 1. HNL

17:00Rijeka - Lok. Zagreb 1:2

CROATIA: 3. HNL Center

15:00Lucko - Tresnjevka 1:0
15:00Segesta - Gaj Mace 1:1

CROATIA: 3. HNL South

15:00Neretvanac - HV Posedarje -:-

CZECH REPUBLIC: U19 League

12:15Slovacko U19 - FK Pardubice U19 0:1

DR CONGO: Ligue 1

15:30PostponedSanga Balende - Blessing -:-

EL SALVADOR: Primera Division - Apertura

23:00Jocoro - FAS -:-

ENGLAND: Championship

20:45Fulham - Cardiff -:-
20:45Huddersfield - Birmingham -:-
20:45Hull - Peterborough -:-
20:45Middlesbrough - Barnsley -:-
20:45Preston - Coventry -:-
20:45Swansea - West Brom -:-
21:00Reading - Blackpool -:-

ENGLAND: Southern League South Division

20:45PostponedGosport - Hayes & Yeading -:-

ENGLAND: FA Cup - Qualification

20:45Havant & W - Torquay -:-

ENGLAND: Professional Development League

14:00Crewe U23 - Barnsley U23 2:1

ESTONIA: Meistriliiga

17:00CancelledLevadia - Legion -:-
17:00Parnu JK Vaprus - Tammeka 1:2
19:00CancelledNarva - Kalju -:-

ESTONIA: Esiliiga

18:00Flora U21 - Elva 0:1
18:00Paide Linnameeskond U21 - Tartu Welco 4:0

ETHIOPIA: Premier League

14:00Fasil Ketema - Hadiya Hossana3:1
17:00Sebeta City- St. George 0:0

EUROPE: Euro U17 - Qualification - First stage

14:00Germany U17 - San Marino U17 11:0
18:00Romania U17- Russia U17 0:2

EUROPE: UEFA Youth League - Group Stage

13:00Chelsea U19 - Malmo FF U19 4:2
13:00Zenit U19 - Juventus U19 0:2
14:00Barcelona U19 - Dynamo Kiev U19 0:0
14:00Lille U19- Sevilla FC U19 0:3
14:00Manchester Utd U19 - Atalanta U19 4:2
14:00Salzburg U19 - Wolfsburg U193:0
16:00Benfica U19 - Bayern U19 4:0
16:00Young Boys U19 - Villarreal U19 1:3

EUROPE: UEFA Youth League - Winners Play Offs

13:00FC Minsk U19 - Daugavpils U19 2:0
13:00K. Almaty U19 - APOEL U19 1:0
13:00Trabzonspor U19 - Zvijezda 09 U192:0
14:00Sparta Prague U19 - MTK Budapest U19 3:3
16:00Maccabi Haifa U19 - Zalgiris U19 2:0
16:30Zilina U19 - PAOK U19 2:0
17:00Crvena zvezda U19 - St. Patricks U19 2:0
17:00Hajduk Split U19 - Shkendija U19 3:1
18:00Angers U19 - Csikszereda M. Ciuc U19 3:0
81'Empoli U19 - Domzale U191:1
81'Hammarby U19 - Rangers U19 0:1
38'Dep. La Coruna U19 - Pogon Szczecin U19 3:0

EUROPE: Euro U19 Women - Qualification - Round 1 - League A

12:00Norway U19 W - Azerbaijan U19 W 7:0
14:00Hungary U19 W - Finland U19 W 0:2
15:00Poland U19 W- Italy U19 W 0:4
15:00Switzerland U19 W - Northern Ireland U19 W 3:1
16:00Austria U19 W - Scotland U19 W 1:0
18:00Denmark U19 W - Turkey U19 W6:0
78'Netherlands U19 W - Ukraine U19 W 3:1
38'Ireland U19 W - England U19 W 0:0

EUROPE: Euro U19 Women - Qualification - Round 1 - League B

11:00Israel U19 W - Malta U19 W 1:0
12:00Belarus U19 W - Cyprus U19 W 6:0
13:30Greece U19 W - Kazakhstan U19 W 7:0
13:30Lithuania U19 W - Bulgaria U19 W 1:5
16:00Georgia U19 W - Romania U19 W 1:2
18:00North Macedonia U19 W - Faroe Islands U19 W 3:0

FAROE ISLANDS: Premier League

38'HB Torshavn - Klaksvik 2:1

GEORGIA: Crystalbet Erovnuli Liga

12:30Samgurali- Telavi0:1
12:30Samtredia - Shukura 1:1
14:30Torpedo Kutaisi - Saburtalo Tbilisi 1:1
16:30Dinamo Batumi - Dinamo Tbilisi 1:1
18:30Loco. Tbilisi - Dila Gori 0:4

GERMANY: Regionalliga North

81'Luneburger Hansa - Oldenburg 0:1

GERMANY: Regionalliga Nordost

80'Chemnitzer - Energie Cottbus 0:1
75'Halberstadt - Altglienicke 0:1

GERMANY: Oberliga Baden-Württemberg

16:30TSV Ilshofen - Lorrach-Brombach 4:0
19:00Goppinger SV - Linx -:-
19:00Reutlingen - Dorfmerkingen -:-

HUNGARY: Merkantil Bank Liga

18:00Csakvari - Szolnoki MAV 2:2

HUNGARY: NB III - East

13:00Bekescsaba 1912 II - Debreceni EAC 2:1
13:00Debrecen II - Putnok 0:1
13:00Hajduszoboszloi SE - Kisvarda II 1:1
13:00Kazincbarcikai - BKV Elore 2:0
13:00Senyo Carnifex - DVTK II 1:4
13:00Tallya - Torokszentmiklos 2:2
13:00Tiszafuredi - Jaszberenyi 1:2
13:00Tiszaujvaros - Eger SE 2:5
13:00Ujpest II - Hidasnemeti VSC 2:0

HUNGARY: NB III - Centre

13:00Balassagyarmat - FC Dabas 2:1
13:00Dabas-Gyon - Kozarmisleny SE 0:1
13:00ESMTK Budapest - Ferencvaros II 0:1
13:00Gerjeni - Honved II 0:1
13:00Ivancsa - Hodmezovasarhely FC 3:1
13:00Makoi - Dunaujvaros PASE 0:1
13:00Monori - Rakosmenti KSK 2:0
13:00Paks II - Mohacsi 1:0
13:00Vac - Cegledi 1:3

HUNGARY: NB III - West

13:00Erdi - Andrashida 5:4
13:00Gardony Varosi - Gyor II 0:1
13:00Komaromi VSE - Gyirmot II 2:5
13:00MOL Fehervar II - Kaposvar 1:0
13:00Mosonmagyarovari TE - Kelen 5:0
13:00Nagykanizsa - BVSC-Zuglo 1:6
13:00Puskas Academy II - Papai Perutz 1:1
13:00Veszprem- Balatonfuredi 3:1
13:00Zalaegerszegi II - SC Sopron 1:1
18:00Bicskei - Tatabanya 0:0

INDONESIA: Liga 1

15:30Barito Putera - PSIS Semarang 0:1

INDONESIA: Liga 2 - First round

10:15PSPS Riau - PSMS Medan 1:0
10:15Sulut Utd - PSBS Biak Numfor 1:1
13:15Semen Padang - Muba United 1:0
15:30Persewar Waropen - Balikpapan 1:2

IRAN: Persian Gulf Pro League

14:30Gol Gohar - Tractor 4:1
16:30Esteghlal F.C. - Havadar SC 1:0
16:30Sanat Naft - Zob Ahan 0:1

IRAQ: Super League

14:00Al-Qassim - Naft Missan 0:0
14:00Al Sinaah - Newroz 1:0
14:00Al Talaba - Al Kahraba 2:2
16:15Al Najaf - Naft Al-Basra 0:4
18:30Al Quwa Al Jawiya - Al Karkh 1:0

ITALY: Serie C - Group A

14:30AlbinoLeffe - Juventus U232:2
18:00Fiorenzuola - Pergolettese3:1
18:00Legnago Salus- Pro Patria 2:3
18:00Pro Sesto - Padova2:2
18:00Seregno- Virtus Verona 1:3
18:00Sudtirol - Piacenza2:0
18:00Trento - FeralpiSalo 1:2
18:00Triestina - Mantova 2:1

ITALY: Serie C - Group C

17:30ACR Messina - Vibonese 0:0
73'Picerno - Monterosi FC 2:0
38'Turris - Campobasso 1:1
8'Bari - Foggia 0:0
21:00Catania - Avellino -:-
21:00Latina - Catanzaro -:-
21:00Monopoli - Juve Stabia -:-
21:00Paganese - Potenza -:-
21:00Palermo - Virtus Francavilla -:-
21:00Taranto - Fidelis Andria -:-

ITALY: Serie D - Group A

15:00Borgosesia - Bra 1:2
15:00Chieri - Sestri Levante 1:0
15:00Fossano - Caronnese 1:3
15:00Gozzano - Sanremese 0:1
15:00Imperia - Citta di Varese 2:1
15:00Lavagnese - Vado 1:1
15:00PDHA - HSL Derthona 0:1
15:00Saluzzo - Casale 0:3
16:00Asti - Ligorna 1:1
18:00Novara - Ticino 3:1

ITALY: Serie D - Group B

15:00Breno- Brusaporto 1:3
15:00Castellanzese - Desenzano Calvina 1:2
15:00Ciserano-Bergamo - Vis Nova Giussano 2:1
15:00Crema - Olginatese 0:1
15:00Franciacorta - Sona 2:2
15:00Legnano- USD Casatese 1:1
15:00Leon - Folgore Caratese 2:5
15:00Real Calepina - Caravaggio 0:2
15:00SG City Nova - Ponte San Pietro 2:2
18:30Villa Valle - Arconatese 4:2

ITALY: Serie D - Group D

15:00Aglianese Calcio - Correggese 2:1
15:00Alcione Milano - Mezzolara 2:0
15:00Ath. Carpi - San Donnino 2:1
15:00Fanfulla - Ravenna 0:2
15:00Ghivizzano Borgo - SCD Progresso1:1
15:00G.S. Bagnolese - Prato 1:2
15:00Lentigione - Tritium 1:1
15:00Rimini - Real Forte Querceta 1:0
15:00Sasso Marconi - Forli 3:1
15:00Seravezza Pozzi - Sammaurese 2:2

ITALY: Serie D - Group H

15:00Audace Cerignola - Bisceglie4:0
15:00Bitonto - Citta di Fasano 3:0
15:00Brindisi- San Giorgio 0:0
15:00Casertana - Gravina 5:1
15:00Francavilla - Molfetta Calcio 0:1
15:00Lavello - Casarano 4:1
15:00Mariglianese - SS Nola 1925 5:2
15:00Nocerina - A.C.D. Nardo 2:0
15:00Rotonda - Sorrento3:0
15:00Virtus Matino - Altamura 0:2

ITALY: Serie D - Group I

15:00Cavese - Biancavilla 3:0
15:00Cittanovese - Troina 1:2
15:00Paterno - Licata1:0
15:00Portici 1906 - FC Messina 0:1
15:00Real Aversa - San Luca 0:0
15:00Rende - Sancataldese 5:1
15:00S. Agata - Castrovillari 2:2
15:00Trapani - Santa Maria Cilento4:1
18:00Lamezia Terme - Gelbison Cilento1:2
38'AS Acireale - Giarre 0:0

JAPAN: J3 League

12:00Vanraure - Nagano 0:0

JORDAN: Premier League

17:00Al Salt - Al-Faisaly Amman 1:1
50'Al Buqaa - Al Hussein 1:0

KENYA: Premier League

12:00Police FC - Nzoia Sugar 3:1
12:05Vihiga - Kariobangi Sharks 0:3
14:00Bandari - Posta Rangers 0:2
14:00PostponedKakamega Homeboyz - Tusker -:-
14:00Leopards - Gor Mahia 0:1
14:00Sofapaka - Mathare Utd. 1:2
14:00Talanta FC - KCB 1:1
14:00Ulinzi Stars - Bidco United 1:1

KOSOVO: Superliga

13:00Dukagjini- FC Ballkani 0:0
13:00Gjilani - Drenica 2:1

KYRGYZSTAN: Premier Liga

11:00Neftchi Kochkor-Ata - Alay Osh 0:1

LATVIA: Optibet Virsliga

17:30Metta/LU - RFS 2:5

LATVIA: 1. Liga

13:00Dinamo Riga - Albatroz 1:4

LITHUANIA: A Lyga

17:00Kauno Zalgiris - Dziugas Telsiai 0:1

LITHUANIA: I Lyga

15:00FK Panevezys 2 - Babrungas 1:2
18:00Siauliai FA - FK Minija 2:1

MEXICO: Liga MX - Apertura

00:00Queretaro - Monterrey 1:0
02:00Puebla - Mazatlan FC 2:0
02:05Club America - Santos Laguna2:1
04:05Atlas - Cruz Azul 0:0

MEXICO: Liga de Expansion MX - Apertura

00:00Raya 2 - Leones Negros 0:1
02:05Venados - Zacatecas Mineros 3:1
04:05Pumas Tabasco- Cancun 0:0
00:00Celaya - Alebrijes Oaxaca -:-

MEXICO: Liga MX U20 - Apertura

16:00Club Leon U20 - U.N.A.M.- Pumas U20 0:2
16:00Toluca U20 - Necaxa U20 0:1
16:00U.A.N.L.- Tigres U20 - Pachuca U20 2:1
00:45Club Tijuana U20 - Guadalajara Chivas U20 -:-

MOROCCO: Botola Pro

65'Berkane - Olympique Khouribga 3:2
21:30Mouloudia Oujda - Raja Casablanca -:-

MOZAMBIQUE: Mocambola

15:00Costa do Sol - UD Songo 2:1

NICARAGUA: Liga Primera U20 - Apertura

38'Managua FC U20 - Export Sebaco U20 2:1
22:30Ferretti U20 - Jalapa U20 -:-

NORTH & CENTRAL AMERICA: CONCACAF League

00:00Santos DG (Cos) - Forge (Can) -:-

NORTH MACEDONIA: Macedonian Cup

14:00Akademija Pandev - Makedonija GP 1:2pen
14:00Belasica - Sileks 2:4
14:00Bregalnica Stip- Ohrid 4:0
14:00Pelister - Rabotnicki 1:0pen
14:00Shkendija - Renova 5:0
14:00Shkupi - Tikves 1:0
14:00Struga- Borec 2:1pen
14:00Vardar - FK Skopje 1:0pen

NORWAY: OBOS-ligaen

15:00KFUM Oslo - Bryne 0:1
18:00Fredrikstad - Strommen 3:1
18:00Raufoss - Stjordals Blink 5:2
18:00Sandnes - Asane 3:2
18:00Sogndal - Ham-Kam 1:1
18:00Start - Grorud 3:0
18:00Ull/Kisa - Jerv 0:0
38'Ranheim - Aalesund 1:0

NORWAY: Division 2 - Group 1

81'Kongsvinger - Asker 3:1

NORWAY: Division 2 - Group 2

15:00Nardo - Oygarden 2:3

NORWAY: Junior U19

13:30Tromso U19 - Stromsgodset U19 2:1
15:00Kristiansund U19 - Valerenga U19 3:2

PAKISTAN: Premier League

12:00Muslim - Lyallpur 4:3
15:15PostponedSNGPL - PCAA -:-

PARAGUAY: Division Intermedia

21:00Fernando de la Mora - Diaz -:-

PARAGUAY: Copa Paraguay

22:30Libertad Asuncion - Guarani de Trinidad -:-

POLAND: Division 1

18:00Polkowice - Puszcza 0:1
8'Odra Opole - Skra 0:0

POLAND: Division 2

15:00Grodzisk M. - Lech Poznan 2 0:0

PORTUGAL: Liga Revelacao U23

12:00Vitoria Guimaraes U23 - Vizela U23 1:1

ROMANIA: Liga 3 - Seria 2

14:00Otelul - CS Faurei 8:0

RUSSIA: FNL 2 - Group 4

14:00FK Novosibirsk - Omsk 2:0

SAN MARINO: Campionato Sammarinese

21:15Cailungo - Folgore -:-
21:15Fiorentino - Cosmos -:-
21:15La Fiorita - Tre Penne -:-
21:15Murata - Libertas -:-
21:15Tre Fiori - Pennarossa -:-

SAUDI ARABIA: Division 1

17:35Al Wehda - Al-Kawkab 1:2
90+'Al Qadisiya - Al Khaleej 1:2

SERBIA: Prva Liga

17:00Macva - Zlatibor Cajetina 1:0

SIERRA LEONE: Premier League

20:00SLIFA - Kamboi Eagles -:-

SLOVAKIA: 2. liga

14:30Petrzalka - Samorin 7:0

SLOVAKIA: Slovak Cup

15:00Lehota p. V. - Pohronie 0:1

SOUTH AFRICA: Premier League

15:30Golden Arrows - Mamelodi Sundowns 0:1
17:30Maritzburg Utd- Orlando Pirates 0:0

SOUTH AFRICA: GladAfrica Championship

15:30Hungry Lions - Richards Bay 0:2

SPAIN: LaLiga2

82'Fuenlabrada - Amorebieta 0:0
80'Valladolid - UD Ibiza 1:0
21:00Alcorcon - Leganes -:-
21:00Lugo - Las Palmas -:-

SPAIN: Tercera RFEF - Group 4

19:30Urduliz - Leioa -:-

SPAIN: Tercera RFEF - Group 9

20:00Motril - Torremolinos -:-

SPAIN: Tercera RFEF - Group 13

17:30Mazarron CF - Lorca Deportiva 0:1

SWEDEN: Division 2 - Norrland

19:00Notvikens IK - Umea FC -:-

SWEDEN: Division 2 - Södra Götaland

19:00Balkan - IFK Karlshamn -:-
19:00Eslovs - Rosengard -:-

SWEDEN: Svenska Cupen - Qualification

17:00Hudiksvalls - Hammarby 1:3

THAILAND: Thai League 1

13:00Ratchaburi - Bangkok Utd 1:2

UKRAINE: Persha Liga

14:15Olimpik Donetsk - VPK-Agro 1:0
16:30Obolon - Kramatorsk 0:1

URUGUAY: Primera Division - Clausura

15:15Rentistas - Villa Espanola3:1
23'Fenix - Liverpool M. 0:0
22:30Plaza Colonia - River Plate -:-

URUGUAY: Segunda Division

00:45Villa Teresa - CA Cerro 1:2
03:15Racing Montevideo - Defensor Sp. 0:1

UZBEKISTAN: Uzbekistan Cup

12:30Olympic - Pakhtakor 0:1

VENEZUELA: Segunda Division - Play Offs

21:30Fundacion AIFI - Frontera -:-

WORLD: Club Friendly

50'Achilles 29 (Ned) - De Treffers (Ned) 0:0

ZAMBIA: Super League

15:00ZESCO - Kansanshi 4:0

FlashScore.mobi provides live football scores - mobile livescore. This mobile version has different parameters than FlashScore.com website for technical reasons.

Sours: http://www.flashscore.mobi/
Flash score Best application

.

Mobile flashscore

.

How to know Live scores of Football matches

.

You will also like:

.



471 472 473 474 475